Máte chuť vyjet ze zajetých kolejí? Máte už po krk toho, že děláte pořád stejné chyby?
Štve Vás práce, manžel/ka, děti nebo pes? Nebo si zkrátka chcete promluvit s někým, kdo Vás skutečně poslouchá?

Pokud cítíte, že Vás moje řádky oslovily, že Vám nepřijdou hloupé, scestné nebo trapné, tak to se mnou prostě zkuste. Ráda pomáhám lidem měnit jejich vzorce chování, sdílím s nimi svou energii, ale pozor, je nakažlivá (pokud byste z toho měli strach, použiji respirátor).
Jsem kouč (nemám moc ráda oslovení koučka, přijde mi to jako vojínka /nic proti nim/ prostě kašlu na gender), ale dávám do celého procesu svou ženskou podstatu, mou čistotu a neskutečné nadšení, které mě žene kupředu.

Co je koučink?

Neuznávám příliš definice, proto kdo ji potřebuje, nechť „zagooglí“, ostatní smrtelníci, ať pokračují ve čtení. Pro mne je to forma práce s klientem, kdy nezabíhám do oblasti, která mi nepřísluší – do terapie, psychologie, psychiatrie či jiné disciplíny.

Jinými slovy – neporadím Vám, ani nevyřeším minulost. Naproti tomu Vám poskytnu skvělé prostředí pro přemýšlení, abyste odpovědi na moje vhodně kombinované otázky nalezli v sobě, aby byly úplně a zcela Vaše.
Budu s Vámi tvořit přítomnost a šperkovat budoucnost! Tohle je podstata naší spolupráce.

Koučování je proces mezi koučem a klientem, který si klade za cíl rozvoj potenciálu klienta a dosahování jeho cílů, kdy kouč pomáhá klientovi pomocí vhodných otázek, aby se maximálně posunul ve svým vývoji; kouč svého klienta nehodnotí, neargumentuje mu, neposuzuje jeho nápady, pouze ho provádí jeho vlastním úvahovým procesem.

Způsob mého koučování se opírá o metodiku Result & Emotions – výsledky a spokojenost, která si klade za cíl přinášet do života dlouhodobě hmatatelné pozitivní výsledky, přičemž se zaměřuji také na emoce, které jsou v celém procesu nesmírně důležité. 
Naučíte se pracovat se svými myšlenkami v novém pohledu. Povedu Vás vzrušujícím procesem ve Vaší mysli. Budeme těžit z Vašich úspěchů. Bude se Vám pod rukama měnit život k větší radosti a spokojenosti.

Budu Vám věnovat svou pozornost, abyste maximálně využili svůj potenciál, který v sobě máte!
Toužím po tom, abyste po čase naší spolupráce urazili další důležitý kus cesty a byli ve větším kontaktu sami se sebou.  Já jsem díky sebekoučovacímu přístupu objevila spoustu automatismů, které mi nesloužily, a nyní žiji více v souladu sama se sebou, pokud se mi tohle podaří i s Vámi, budu spokojená. Jak to máte Vy?

Nástin koučovacího rozhovoru

Jak to tedy funguje v praxi:

Úvodní setkání je ZDARMA, abychom otestovali vzájemnou energii, představili si celý proces a domluvili se na následné spolupráci. Nabízím jednotlivá setkání i dlouhodobou spolupráci dle Vašich preferencí. To už ovšem za peníze, to dá rozum. 

Setkáme se online nebo osobně. 

Úvodní setkání je zdarma!

DLOUHODOBÁ SPOLUPRÁCE​

Nastavíme klíčové oblasti Vašeho života, stanovíme si cíle, kam bychom se chtěli dostat a vytvoříme plán, který nám pomůže k tomu, abychom došli k naplnění Vašich očekávání. 

JEDNORÁZOVÁ KOUČOVÁNÍ

Nezajímají Vás dlouhodobé plány a cíle? Potřebujete něco vyřešit tady a teď?